You are currently viewing Робоча нарада членів президії ЦК Профспілки

Профспілка працівників освіти і науки України звершує навчальний рік разом із спілчанами із закладів та установ освіти в умовах воєнного часу та підбиває підсумки діяльності у цей надскладний час.

Так, на онлайн-нараді, яка відбулася сьогодні, 31 травня 2022 року, було розглянуто ряд питань, серед яких – робота оргланок Профспілки в умовах використанням новоприйнятих нормативно-правових актів та освітнього законодавства, обслуговування закладів освіти, розташованих в місцях бойових дій або які перебувають під тимчасовою окупацією, освітня субвенція та видатки на підготовку кадрів закладами вищої освіти, відпустки освітян, виплати надбавок, оздоровлення у поточному році тощо.

Голова Профспілки Георгій Труханов наголосив, що увага і підтримка освітян сьогодні має дуже важливе значення. Варто з усіма педагогами підтримувати зв’язок, обмінюватися інформацією, допомагати. Тому Профспілка продовжує свою роботу – як із профільним міністерством, так і на інших майданчиках задля захисту прав та гарантій своїх спілчан. На перспективу розуміємо, що у час активних бойових дій, збільшення на сферу освіти державою не передбачається, тому на місцях варто розподіляти кошти і залишки освітньої субвенції таким чином, щоб педагоги мали найменші втрати коштів із гарантованих витрат.

Своїми напрацюваннями та думками з означених питань поділилися колеги з Києва, Львова, Вінниці, Волинської, Київської та Тернопільської областей.

Працюємо далі!

  • Категорія запису:Uncategorized