You are currently viewing Театральний вечір для освітян – зворушливо та емоційно!

05 червня 2022 року працівники галузі освіти з числа тимчасово переміщених осіб, що мешкають у закладах та установах освіти Закарпатської області, мали змогу долучитися до перегляду вистави «20 хвилин з янголом» від театральної студії “Provocator” з міста Ужгорода.

Захід відбувся за ініціативи Закарпатської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України (голова Тетяна Повханич) та за організаційної підтримки голів Ужгородської міської, Ужгородської районної організації профспілки та первинної профорганізації працівників ДВНЗ «УжНУ». Близько 70 освітян, разом зі своїми дітьми, віднайшли час та відгукнулись на пропозицію галузевих профлідерів провести вечір неділі, на годину поринувши у всесвіт театрального мистецтва.

Сама ж подія – чудова та незвичайна театральна комедія з глибоким змістом і несподіваною розв’язкою – проходила у обласному будинку культури профспілок у м. Ужгород.

«20 хвилин з янголом» – неймовірна історія, яка відбулась в одному провінційному готелі! Двоє колег, які приїхали в це місто, після рясної гулянки, намагаються знайти хоч трохи грошей, щоб трохи «покращити» свій стан. Допомога до персонажів приходить зовсім з несподіваного боку …

Суть п’єси – сучасні люди не розуміють, що можна щось зробити у світі безкорисливо, нічого за це взамін не отримуючи.

Декілька глядацьких відкгуків.

Бережна Антоніна, викладач Харьківського медичного університету: «Щиро вдячні профспілці освітян за можливість гарно провести недільний вечір. Вистава нам сподобалась оригінальністю сюжету та несподіваними поворотами»

Ларіна Олена, вчитель української мови та літератури, вчитель початкових класів Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 21: «Вистава та й сам вечір нам усім сподобався. Грамотно вибудована взаємодія діалогів між персонажами, плюс цікаво закладена суть. І ця п’єса розважального характеру, бо театр має розважати, і друга ціль, вона має навчити чомусь, вона закладена у цій виставі».

 Пресслужба обласної організації Профспілки

  • Категорія запису:Uncategorized