You are currently viewing Навчання дітей на чотирнадцятому тижні війни

За даними департаментів освіти і науки обласних військових адміністрацій, частина ЗЗСО 17 областей України продовжує освітній процес у дистанційній або змішаній формі, частина завершила навчання.

У 4-х областях освітній процес завершено повністю. У 4-х регіонах України навчання в частині закладів організовано в дистанційній формі, частково призупинено або завершено освітній процес.

Кількість тимчасово внутрішньо переміщених дітей, які долучилися до навчання з інших областей, сягає понад 79 тисяч осіб.

Станом на 9 червня 2022 року понад 9 тисяч 200   шкіл завершили освітній процес. Понад 2 млн 900 тисяч дітей закінчили 2021-2022 навчальний рік.

У 20-ти областях України садочки продовжують роботу з вихованцями.

Понад 2 тисячі 600 закладів дошкільної освіти використовують елементи дистанційного навчання в роботі з вихованцями і батьками.

Понад 1 тисяча 400 садочків працюють у звичному форматі, понад 1 тисяча 400 закладів створили чергові робочі групи, а понад 130 садочків продовжують роботу у змішаному форматі.

Понад 5 тисяч 200 внутрішньо переміщених дітей навчаються у закладах дошкільної освіти. У решті областей освітній процес наразі не відбувається.

 За матеріалами – ТГ канал міністра освіти

  • Категорія запису:Uncategorized