You are currently viewing ” Студентська весна 2023″ в Ужгородському національному університеті

3 та 4 травня 2023 року о 16.00 за адресою Площа народна, 3 відбудеться конкурс студентської самодіяльності ” Студентська весна 2023″.

Як зазначили у  оргкомітеті заходу, а це первинна профспілкова організація студентів ДВНЗ Ужгородський національний університет” та Студентська рада університету – “Студентська весна” – це чудова нагода для наших студентів продемонструвати свої здібності та навички, отримати новий досвід та знайти нових друзів. Ми раді бачити, як наші студенти демонструють свої таланти та вражають публіку своїми виступами.
У нашому університеті ми прагнемо розвивати не лише академічну складову, але й створювати сприятливу атмосферу для розвитку творчих здібностей наших студентів. Заходи, які ми проводимо, допомагають нам у цьому завданні та сприяють створенню сильної та динамічної студентської громади.
Ми бажаємо всім учасникам “Студентської весни” успіхів у підготовці та виступах та підтримуємо кожного студента в його творчому самовираженні. Нехай цей захід стане чудовим досвідом для всіх учасників та знайде відгук у серцях глядачів.
Дякуємо вам за вашу участь та бажаємо успіхів у вашому академічному і творчому житті.
За інформацією організаторів, подія складатиметься з трьох етапів: відеопредставлення, пісенний і танцювальний конкурси.

Пресслужба обласної організації Профспілки

  • Категорія запису:Новини