You are currently viewing Представники профспілок Закарпаття взяли участь у Дні єднання

     В місті Ужгороді, на площі Богдана Хмельницького 16 лютого відбулися урочистості з нагоди Дня єднання. В них взяли участь керівники Закарпаття та обласного центру, представники правоохоронних та силових структур, військові, волонтери, освітяни, науковці, медики, працівники культури, мешканці Ужгорода та гості міста. Учасниками зібрання були і представники профспілок нашого краю: голова Закарпатської облпрофради Іван Зелінський та керівники обласних організацій галузевих профспілок.

     Коли на найвищий флагшток Закарпатської області підіймали Державний Прапор України, усі присутні на площі співали Державний гімн України. На зібранні виступили голова Закарпатської облдержадміністрації Віктор Микита, голова обласної ради Володимир Чубірко, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, старший солдат Мар’яна Тимощук. Вони підкреслювали важливіть єднання українців, бо у цьому – сила нашої держави.

     Під Гімн України люди на площі, взявшись за руки, утворили символічний ланцюг єдності. На завершення відбулися виступи Заслуженого академічного Закарпатського народного хору, заслуженого артиста України Олександра Садварія та солістки Закарпатської обласної філармонії Галини Гаврилко.

Сергій Баранчиков,

пресцентр Закарпатської облпрофради

  • Категорія запису:Uncategorized