You are currently viewing Актуальні питання діяльності профспілкових організацій у фокусі розширеного засідання президії

21 вересня 2023 року у Міжнародний день миру у м. Ужгород відбулось розширене засідання президії комітету обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Відкривавючи захід, голова обласної організації Профспілки Тетяна Повханич побажала, щоб у цей день усі українці відчули мирне небо над головою, а на нашій планеті запанував спокій і гармонія, де всі люди жили б у мирі та злагоді й ніколи не чули звуки вибухів.

 

Відтак, центральними питаннями засідання були:

  • Про виклики та пріоритети роботи закладів освіти у 2024 році. (Інформувала Тетяна Повханич, голова обласної організації Профспілки).
  • Про діяльність профспілкових організацій з питань забезпечення трудових та соціально-економічних прав та гарантій педагогічних працівників в умовах воєнного стану. (Інформувала Ганна Ключевська, юрисконсульт обласної організації Профспілки).
  • Про підсумки роботи організаційних ланок Профспілки щодо оздоровлення і відпочинку членів профспілки та їх дітей у 2023 році. (Інформувала Наталія Кробинець, головний бухгалтер обласної організації Профспілки).
  • Про підготовку та проведення спортивно-патріотичних змагань серед працівників закладів та установ освіти – членів Закарпатської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України у 2023 році. (Інформував Федір Смірнов, спеціаліст з внутріспілкової та інформаційної роботи облорганізації).

Насамкінець, президія ухвалила рішення виділити 200 тис. грн. для допомоги 128-ій окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді.

За результатами усіх озвучених питань були прийняті відповідні постанови.

Прес-служба Закарпатської обласної організації Профспілки

  • Категорія запису:Новини