You are currently viewing Повернути свідомість дітей до мирного життя

Оздоровити дітей та підлітків членів профспілки, батьки яких беруть участь у російсько – українській війні, – найбільш відповідальна та важлива частина реалізації «Програми оздоровлення членів профспілки та їх дітей влітку 2023 року», затвердженої обласним виборним органом Профспілки працівників освіти і науки України. За рахунок коштів Закарпатської обласної організації здійснено фінансове забезпечення вартості путівок до оздоровчих закладів.

Старт даному напрямку програми був даний на початку липня поточного року у ТОВ «Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Шаяни», що на Закарпатті. Майже сто дітей з усіх куточків рідного краю з’їхались до відпочинкового табору, де на них чекають різні активності протягом 14 днів перебування.

Саме цей заклад розташований у мальовничій гірській лісовій місцевості санаторно-курортної зони «Шаян». Територія закладу знаходиться в унікальній екологічній зоні із специфічним лісовим мікрокліматом.

Відрадно, що під наглядом лікаря для дітей організовується щоденний прийом знаменитої мінеральної води «Шаянська – 242» та необмежена маса чистого повітря.

Офіційне урочисте відкриття оздоровчої зміни відбулось 6 липня. Директор табору Степан Тегза радо вітав дітей, батьків, гостей та акцентував увагу на забезпеченні комфортних та безпечних умовах перебування у закладі, адже здійснюється оздоровлення у період воєнного стану.

Очільник обласної галузевої профспілки Тетяна Повханич звернула увагу керівництва на індивідуальному підході до кожної особливої дитини, адже здоровий психоемоційний стан сприяє повноцінному відпочинку та адаптації підлітків у соціумі. Також голова облорганізації передала спортивний інвентар для організації активного дозвілля.

До щирих слів вітань долучилися запрошені на захід: Андріана Келемен – представник оздоровчої комісії при Хустській РДА, начальник відділу освіти; Федорчук Дмитро – командир прикордонної Рокосівської застави; Віктор Кривохижа – голова Сумської обласної організації профспілки працівників АПК.

Цікавою та креативною була подальша розважально-пізнавальна частина заходу – слово надали представникам усіх 5-ти загонів. Неймовірно, але за кілька днів спільного перебування у закладі оздоровлення кваліфікована команда професіоналів сприяла підготовці змістовної та проникливої програми: діти співали, декламували, танцювали…

 

Найбільш солідним був конкурс пісень про Україну, переможці якого достойно представили пісню «Силуети».

Сподіваємось, враження дітей у подальшому будуть такими ж емоційними, позитивними та захоплюючими. Адже попереду табірної зміни – мандрівки, екскурсії, вилазки, і, звичайно, дружні  відносини.

Наші дітки – найкращі, у їхніх серцях жевріє справжній дух патріотизму! Щиро хочеться всіх повернути до мирного і щасливого дитинства! А найбільше бажання кожного з них – міцно-міцно обійняти свого батька, яким неабияк пишаються, бо кожен із них – герой!

Мрії обов’язково найближчим часом справдяться, бо всі ми дуже любимо рідну Україну!!!

Пресслужба обласної організації Профспілки

 

  • Категорія запису:Новини