You are currently viewing Офіційні результати НМТ буде оприлюднено до 28 червня 2023 року

Уже за пару днів, а саме – до 28 червня – у персональних кабінетах учасників буде розміщено інформацію про результати основної сесії НМТ за шкалою 100–200 балів, – повідомляється на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Також зазначено, що протягом усього часу роботи над тестом учасники основних сесій НМТ мали можливість бачити в сервісі тестування спеціальну бічну панель з інформацією про те, на які завдання / завдання яких предметів надали та/або зберегли відповіді. Одразу після тестування на екрані персонального комп’ютера, за яким учасник / учасниця виконував / виконувала сертифікаційну роботу, відображалася кількість набраних ним / нею тестових балів за правильно виконані завдання тесту з кожного навчального предмета.

Тож учаснику / учасниці  були відомі не тільки кількість набраних ним / нею тестових балів за правильно виконані завдання тесту з кожного навчального предмета, а й була можливість зорієнтується в тому, якими є його / її результати для вступу за шкалою 100-200 балів. Для цього необхідно було скористатися Таблицями переведення тестових балів в оцінку за шкалою 100–200 балів, які раніше затвердило Міністерство освіти і науки України. Так, аби отримати 100 балів з певного предмета, потрібно набрати не менше 10% від загальної кількості тестових балів за виконання завдань тесту із цього предмета.

Нагадаємо, що для всіх спеціальностей встановлено коефіцієнти до результатів кожного блоку НМТ. Інформація про значення цих коефіцієнтів міститься в додатку 7 Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році.

Наразі ж в УЦОЯО повідомляють, що окремий етап, під час якого оброблюють, повторно перевіряють і детально аналізують усі надані відповіді всіх учасників кожної сесії тестування, завершується. І до 28 червня 2023 року офіційні результати буде оприлюднено в персональних кабінетах учасників.

За матеріалами – Українського центру оцінювання якості освіти