You are currently viewing Атестація педпрацівників: фахівці обговорили основні аспекти застосування Положення

14 вересня 2023 року, у режимі ZOOM-конференції, відбувся семінар фахівців із соціально-економічних питань обласних, Київської міської організацій Профспілки працівників освіти і науки України.

Основне питання розгляду – запровадження Положення про атестацію педагогічних працівників, що затверджене наказом МОН від 9.09.2022 № 805.

Доповідачами на семінарі виступили:

  • Тетяна Балашова – керівник Експертної групи з питань шкільної освіти Директорату шкільної освіти Міністерства освіти і науки України;
  • Антоніна Клименко – начальник Управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки.

Модератор заходу – заступник Голови Профспілки Сергій Романюк.

У відкритому спілкуванні учасники заходу широко обговорили основні аспекти застосування нового Положення про атестацію педагогічних педпрацівників та підняли питання, що не чітко врегульовані документом. Серед них, зокрема – порядок проходження атестації за ініціативою педагога, створення атестаційних комісій у філіях опорних закладів освіти, поширення присвоєної кваліфікації на предмети, якими довантажили педпрацівника, до чергової атестації тощо.

На завершення заходу часникам було презентовано роздатковий матеріал із відповідями на розповсюджені питання щодо запровадження нового Положення про атестацію педагогічних працівників.

  • Категорія запису:Новини