You are currently viewing Керівництво краю відзначило педагогів, які перемогли на обласному етапі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023»

Сьогодні керівники краю – Володимир Чубірко та Віктор Микита вшанували освітян Закарпаття – переможців і лауреатів першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023». Конкурс «Учитель року» – традиційне змагання з педагогічної майстерності, у рамках якого педагоги представляють власні відкриття, цікаві і креативні ініціативи, професійне бачення викладання навчального предмету.

У 2022-2023 навчальному році виявили бажання змагатися 72 педагоги із 22 територіальних громад області у 4 номінаціях. Учасниками першого туру стали 53, за номінаціями: «Захист України» – 2 з 2 територіальних громад, «Основи здоров’я» – 8 із 6 територіальних громад, «Початкова освіта» – 27 із 12 територіальних громад, «Фізична культура» – 17 із 12 територіальних громад.

«Кожна нагорода сьогодні заслужена, тож дякуємо нашим педагогам за їхню самовідданість, невтомну працю і любов до неї всупереч усім перепонам. Зичу успіхів та перемоги тим, хто вже зовсім скоро за звання “Учителя року – 2023” побореться з найкращими освітянами України», – підкреслив Віктор Микита.

Володимир Чубірко вітаючи педагогів зазначив: «Щиро пишаюсь нашими освітянами. Це люди, які люблять дітей, виховують патріотів, знаходять креативні шляхи і підходи, щоб учні полюбили науку, щоб із цікавістю приходили на уроки, вчилися в задоволення. Цього разу за сприяння військової адміністрації і обласної ради кошти виділено із профільної програми. Вітаю сьогоднішніх переможців і бажаю успіхів у наступних етапах.»

Участь у нагородженні переможців і лауреатів першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» взяли також заступник голови ОВА Ігор Шинкарюк, керівник департаменту освіти і науки, молоді та спорту Мар’яна Марусинець, голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки Тетяна Повханич, голови фахових журі конкурсу.

За матеріалами департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації 

  • Категорія запису:Новини