You are currently viewing Його величність Педагог…

У Мукачеві відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Зі святом педагогів привітали Андрій Балога, Мукачівський міський голова, Юлія ТАЙПС, заступниця міського голови, Катерина Кришінець-Андялошій, начальниця управління освіти, культури, молоді та спорту.

Щорічно з нагоди свята 14 кращих працівників освіти міста нагороджуються Премією Мукачівської міської ради «За ініціативу, творчість і педагогічний пошук».

Поважними гостями урочистостей були і ветерани педагогічної праці. Профспілка працівників освіти ніколи не забуває своїх сивочолих педагогів. Напередодні Дня ветерана  ми віддаємо їм свою любов і шану. За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток освіти їх нагороджено подарунками та почесними грамотами Мукачівської міської ради.

Незабутні емоції та пісні подарували всім присутнім у залі учасники  вокального гурту «BREVIS», висловили велику вдячність педагогам за важку невтомну працю у цей складний час воєнного стану. Пісні про Україну були неперевершені, адже, музика, це те, що спонукає нас до нових звершень, віру в себе та свої сили.

Як би важко нам зараз не було,  куди б не закинула нас доля, є в житті речі, які ніколи не змінюються, не тьмяніють, не забуваються. Це Рідна Земля, Мамина Любов, Погляд Першої Вчительки…

Висловлюємо щиру вдячність усім працівникам освітньої галузі за високе служіння обраній справі, життєву мудрість та соціальну активність. Саме ваша наполеглива праця, добросовісне служіння справі, невтомний творчий пошук і високий професіоналізм допомагають молодому поколінню обрати свій життєвий шлях і стати справжніми фахівцями своєї справи.

Міцного Вам здоров’я, щастя, достатку, життєвих сил, високих досягнень, творчих ідей у Вашій благородній справі! Бажаємо всім  мирного неба, світлих надій, упевненості в завтрашньому дні!

Все буде Україна! Слава Воїнам! Слава Україні!  

 

Прес-служба Мукачівської міської

 організації Профспілки працівників

освіти і науки України