You are currently viewing Закарпатських педагогів нагородили напередодні професійного свята
Традиційно в першу неділю жовтня в Україні відзначають Дня працівника освіти. Це чудова нагода висловити щиру подяку тим, хто з великою самовідданістю та любов’ю професійно навчає, виховує і підтримує наших дітей – з перших кроків і до самостійного дорослого життя.
29 вересня, напередодні свята, найкращих фахівців усіх ланок освітньої галузі краю привітали голова Закарпатської ОДА Віктор Микита та голова обласної ради Роман Сарай.
У зібранні взяли участь голова Закарпатської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Тетяна Повханич, представники освітянської громадськості області.
Звертаючись до присутніх, Віктор Микита наголосив: «Шановні освітяни, педагоги, управлінці вітаю вас із професійним святом. Сьогодні ми всі боремося за наше майбутнє – за наших дітей. Я дякую кожному та кожній із Вас за те, що в такий непростий час ви успішно та професійно виконуєте свою роботу та створюєте максимально комфортні умови, щоб наші діти мали хорошу освіту й могли повноцінно розвиватися».
Під час урочистостей Віктор Микита та Роман Сарай вручили педагогам 103 високі відзнаки й подяки Міністерства освіти і науки України, а також почесні нагороди ОВА та обласної ради.
Пресслужба обласної організації Профспілки
  • Категорія запису:Новини