You are currently viewing У Закарпатській області на НМТ цього року зареєструвалося близько 8,4 тис. учасників

У Закарпатській області на НМТ цього року зареєструвалося близько 8,4 тис. учасників, з-поміж них – майже 150 вимушених переселенців. Вони складатимуть тест під час основної сесії, котра буде тривати з 14 травня до 25 червня.

«Сьогодні загальна кількість зареєстрованих учасників трохи перевищує тогорічні показники: тоді було близько 8 200 осіб», – зазначила директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОВА Мар’яна Марусинець.

Також вона нагадала, що цього року кількість обов’язкових предметів на НМТ збільшили до трьох: тепер усі вступники складатимуть українську мову, математику та історію України. Четвертий предмет – на вибір.

«Під час реєстрації на основну сесію наші учні найчастіше обирали англійську мову», – додала директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА.

За словами Мар’яни Марусинець, НМТ-2024 матиме два блоки по 120 хвилин: перший передбачає складання української мови та математики, другий – історії України й обраного предмета. Перерва між блоками триватиме 20 хвилин.

На основну сесію національного мультипредметного тесту зареєструвалося більш ніж 86% усіх учнів закладів загальної середньої освіти Закарпатської області.

Для участі в додатковій сесії можна буде зареєструватися протягом 10–15 травня. Однак це зможуть зробити лише ті, хто реєструвався в основний період, але отримав відмову, та ті, хто з поважних причин не зміг вчасно зареєструватися.

За матеріалами Закарпатської ОВА

  • Категорія запису:Новини