You are currently viewing Шлях у 100 років

Традиційно на початку навчального року Відокремлений структурний підрозділ “Виноградівський фаховий коледж Мукачівського державного університету” святкує свій  день народження. 100 річчя закладу припало на 2023 рік, рік який не дозволяє повноцінно будь-що святкувати. Але є події  життєво-важливі, які  ми не можемо  проігнорувати. Події, урочистість яких, хочеться відчути особисто,  насолодитися і  запам’ятати. 30 жовтня ВСП «ВФК МДУ» провів урочистості з нагоди 100 річниці заснування освітнього закладу.

100 років для Всесвіту – це мить, для людини – життя, для освітнього закладу – історія. До цієї знаменної дати освітній заклад йшов довгою дорогою наполегливої праці багатьох поколінь. За цей час коледж декілька разів реорганізовувався, змінювалася його назва, підпорядкування, навчальні плани і програми. Від «Державної учебної слюсарської роботні» до сучасного фахового коледжу – такий його шлях.

Літопис 100 років переглянути

З нагоди ювілею колектив навчального закладу підготував святковий концерт, який не залишив байдужим жодного присутньогоі. Урочистий захід відвідали ректор Мукачівського державного університету Тетяна Щербан, голова Закарпатської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Тетяна Повханич, заступник голови Берегівської районної ради Михайло Кочіш, помічник депутата Верховної Ради України Ігор Вантюх , заступник міського голови Василь Тесличко, генеральний директор ПрАТ «Закарпаттяобленерго»  Олександр Білак (випускник коледжу), роботодавці, педагоги-ветерани, випускники коледжу.

В рамках заходу проводилася благодійна акція – збір коштів на потреби ЗСУ. Зібрані кошти будуть відправлені випускникам навчального закладу, що захищають нашу Батьківщину.

Низький уклін усім творчим, чуйним, відданим своїй справі людям, які навчали колись та продовжують навчати зараз фахівців, які виховували та виховують нині справжніх патріотів України.

Освітню спільноту привітали зі святом, вручили відзнаки та побажали закладу зустрічати річниці ще багато років, які б приносили тільки натхнення та бажання творити добро. Здоров’я і достатку, миру і любові у сім’ях. Наснаги гідно виконувати свою головну місію – виховувати висококваліфікованих фахівців, які успішно реалізують свій професійний потенціал для відбудови України.

Гортаючи історії сторінки,

Плануючи майбутні відкриття,

Пишаємося тим, що підійшли ми гідно

До ювілейної межі життя.

   

За матеріалами ВСП «ВФК МДУ»

  • Категорія запису:Новини