You are currently viewing Нові знання та підвищення компетенцій

09 травня 2023 року працівники апарату Закарпатської обласної організації Профспілки, на чолі з головою організації Тетяною Повханич, провели виїзний семінар для працівників та студентів первинної профспілкової організації Мукачівського державного університету.

Ректор МДУ Тетяна Щербан привітала учасників заходу та побажала активності, а голова первинної профорганізації Уляна Росола націлила присутніх на конструктивний діалог.

Про мету і завдання, принципи діяльності Профспілки працівників освіти і науки України в сучасних умовах, особливості роботи членських організацій в умовах воєнного стану та колективно-договірне регулювання соціально-трудових відносин присутніх проінформувала голова обласної організації Профспілки Тетяна Повханич.

Зі змінами та нововведеннями у законодавстві в умовах воєнного стану профактивістів ознайомила юрисконсульт обласної організації Профспілки Ганна Ключевська.

Головний бухгалтер обласної організації Профспілки Наталія Кробинець проінструктувала щодо фінансування статутної діяльності первинної профспілкової організації.

А завершальний блок, щодо інформаційного забезпечення та використання нових інформаційних технологій в організаційно-статутний діяльності профорганізацій озвучив Федір Смірнов, спеціаліст з внутріспілкової та інформаційної роботи обласної організації Профспілки.

На завершення семінару учасники мали можливість поспілкуватися та отримати відповіді на запитання.

Прес-служба обласної організації Профспілки