You are currently viewing Нова програма МОП щодо розширення послуг з догляду та дошкільної освіти через мінісадочки

Міжнародна організація праці запускає комплексну навчальну програму, спрямовану на формування у жінок навичок, знань та ресурсів, необхідних для створення успішних і доступних рішень із догляду за дітьми, раннього розвитку і дошкільної освіти (далі догляду за дітьми) в їхніх громадах.

Проєкт спрямований на сприяння підприємництву, просування гендерної рівності та підвищення доступності послуг якісного догляду за дітьми.

Хто може взяти участь? 

МОП запрошує жінок з Київської та Житомирської областей, які мріють відкрити свій бізнес із догляду за дітьми віком 0-3 роки.

Основні моменти навчального курсу

Програма навчання включає 5-денний інтенсивний курс, для 30 відібраних учасниць. Цей тренінговий курс охоплює основні аспекти підприємницької діяльності в секторі догляду за дітьми.

Учасниці отримають уявлення про управління бізнесом, ліцензування, фінансове планування та навички операційного менеджменту, що є ключовими для успішного ведення бізнесу.

Після завершенні курсу на основі конкурсу 4 найкращі бізнес-плани матимуть шанс на отримання грантів для запуску своїх мінідитсадків.

Як доєднатись? 

Щоб стати частиною інтенсивного курсу, потрібно заповнити форму заявки на участь

Прийом заявок відкритий до 25 грудня.

Інформаційна сесія

Щоб відповісти на будь-які запитання або надати додаткові відомості, МОП проведе інформаційну сесію, де можна буде дізнатися більше про проєкт, навчальний курс і можливості, які він відкриває для громади.

Гранти можуть отримати ФОП, приватні підприємства, ТОВ, НГО

Сума гранту – до $25 000.

У будь-який час протягом процесу подання заявки, апліканти можуть подати запитання або скаргу, надіславши електронного листа за адресою selectioncommittee.ilo@gmail.com.

За матеріалами – МОП

  • Категорія запису:Новини