You are currently viewing На Закарпатті відбулися навчання з кібербезпеки для освітян

В обласному центрі Закарпаття відбувся дводенний семінар «Основи кібербезпеки: кібергігієна та методи викладання». Це перший етап курсу CRDF Global з кібербезпеки.

У навчаннях брали участь методисти центру професійного розвитку педагогічних працівників, вчителі-методисти ЗЗСО регіону.

«Кібергігієна стала надзвичайно важливою у сучасному суспільстві, особливо питання актуалізувалося в Україні від початку повномасштабного вторгнення. Без цих знань щодня можна натрапити на небезпеку в інформаційному середовищі», – зазначив заступник очільника краю Олександр Пацкан на відкритті заходу.

За його словами, після семінару методисти зможуть ділитися досвідом і практичними навичками з вчителями. Надалі передбачені курси й для педагогів, адже саме вони застосовуватимуть ці знання на уроках.

Усе більше освітян долучаються до різноманітних навчань з кібербезпеки. Важливо, щоб вони на власному прикладі показували учням, як протидіяти кіберзагрозам.

Захід організували обласна військова адміністрація спільно з CRDF Global, Радою національної безпеки і оборони України та Державним департаментом США.

За матеріалами Закарпатської ОВА

  • Категорія запису:Новини