You are currently viewing Майже тисячу сільських шкіл підключили до інтернету за субвенцією – Мінцифри

Сільські громади і, зокрема, школи підключають до мережі в рамках проєкту Мінцифри «Інтернет-субвенція», повідомив віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Загалом у рамках інтернет-субвенції було під’єднано понад 2900 сіл, 6500 соцоб’єктів, серед яких – 930 шкіл. Це можливість для дітей та вчителів здобувати знання та можливості, а не тільки обмежуватися підручниками, які доступні в селі чи громаді. Також він дає змогу забезпечити навчальний процес під час карантину.

«‎Проєкт активно реалізовується, підключаються села та обʼєкти інфраструктури, які до цього ніколи не мали інтернету. Завдяки інтернету ми відкриваємо можливості для молоді. Майже 1000 українських шкіл вперше підключили в межах інтернет-субвенції. І тепер кожен школяр та житель села зможе знайти більше для навчання та розвитку. Зараз займаємося реформою уроків інформатики, щоб надати ще більше знань та інструментів для росту і, як результат, ще більше можливостей», – зазначив Михайло Федоров.

Цього року проект продовжиться. Будуть оголошені нові тендери на підключення сіл. Це допоможе якомога швидше досягти однієї з головних цілей Мінцифри – надати 95% населення доступ до швидкісного інтернету.

За матеріалами – Мінцифри

  • Категорія запису:Новини