You are currently viewing 25 жовтня відбудеться національний тест із медіаграмотності

Сьогодні, 25 жовтня 2023 року відбудеться щорічний тест із медіаграмотності, який організовує національний проєкт із медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики «Фільтр» до Глобального тижня медіаграмотності 23-29 жовтня. Україна вже вдруге приєднується до цієї ініціативи.

Тест можна скласти 25 жовтня на платформі «Typeform» о 10:00, 13:00, 17:00 та 21:00 лише 1 раз. 

Покликання на тест шукайте напередодні в соцмережах та на сайті «Фільтр».

Тривалість опитування 45 хвилин. Після закінчення тесту учасники одразу побачать свій результат.

Учасники, які найшвидше дадуть найбільшу кількість правильних відповідей, отримають подарунки від партнерів. Гравці, які складуть тест більше ніж 1 раз, не зможуть претендувати на призи.

Правильні відповіді організатори опублікують 26 жовтня на сайті «Фільтр».

«Минулого року ми вперше проводили національний тест з медіаграмотності та були дуже приємно вражені результатами. Тоді у тесті взяли участь люди з усієї України. Зокрема й з Луганської, Донецької, Херсонської областей, а також з Криму! Тож, можна сказати, що цей тест дійсно єднає український народ. Загалом минулого року в національному тесті з медіаграмотності взяли участь 32 586 учасники, а 17 555 українців пройшли його повністю. Сподіваємося, цьогоріч охочих перевірити свій рівень медіаграмотності буде ще більше!» — розповідає Валерія Ковтун, керівниця національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр».

Переможців тесту організатори оголосять 1 листопада у соцмережах та на сайті Фільтра, а також надішлють їм сповіщення на електронну пошту.

Довідково

Національний тест з медіаграмотності організований національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр» Міністерство культури та інформаційної політики України, який реалізується за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та фінансування уряду Японії, разом із програмою USAID Мріємо та діємо, що впроваджується IREX in Ukraine, та проєктом «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті», що виконується IREX за підтримки Посольства США в Україні у партнерстві з Міністерство освіти і науки України.

  • Категорія запису:Новини