You are currently viewing Змагання з туризму серед спілчан Іршавщини
У сучасному світі, де стрес та рутинність робочого життя стають все більшими проблемами для працівників, профспілки відіграють важливу роль у забезпеченні їхнього відпочинку та відновлення. Один із способів досягнення цього – проведення профспілкових змагань з туризму, які не лише сприяють підвищенню мотивації та сплоченості, а й стимулюють здоровий спосіб життя та активний відпочинок.
Головною метою Об’єднаної організації Іршавщини Профспілки працівників освіти і науки України (голова Ярослав Цендра) є стимулювання активного відпочинку серед працівників та їхніх сімей, сприяння зміцненню здоров’я та підвищенню загального рівня фізичної активності. Окрім того, такі змагання сприяють покращенню комунікації між учасниками, формуванню командного духу та підвищенню професійного рівня.
14 травня на базі Підгірнянського ЗДО було проведено І першу спартакіаду серед працівників закладів дошкільної освіти Іршавської міської територіальної громади. У змаганнях взяло участь 10 команд. Всі були підготовлені на високому рівні та прагнули перемоги. Проводились змагання з дартсу, туризму (розбивка намету, укладання наплічника, розпалювання вогнища), естафета. Під час змагань панувала дружня невимушена атмосфера, хоча усі команди прагнули перемоги. Відтак, список тріумфаторів серед команд первинних профспілкових організацій мав наступний вигляд:
І – місце Ільницький ЗДО №4;
ІІ- місце Брідський ЗДО;
ІІІ-місце Дешковицький ЗДО.
Об’єднана організація Іршавщини Профспілки працівників освіти і науки України висловлює подяку всім командам за участь, а також завідувачці Аліні Лівак  та колективу за теплий прийом учасників спартакіади, належну підготовку бази, локацій для проведення змагань з різних видів спорту та тісну співпрацю з Об’єднаною організацією.
Вдячні завідувачкам та головам ППО закладів дошкільної освіти, які виставили команди для участі в спартакіаді. Також дякуємо суддям на різних етапах змагань.
Окрема подяка голові Чорнопотіцької сільської ради Івану Газдик за участь та підтримку проведення спортивного заходу.
Незмінний головний суддя Іван Пинзеник у своєму виступі відмітив важливість проведення таких спортивно-масових заходів і в майбутньому та повідомив присутніх про розробку нового плану проведення спартакіад серед членів галузевої профспілки на період 2024-2029 років.
Ярослав Цендра, голова Об’єднаної організації Іршавщини
Профспілки працівників освіти і науки України