You are currently viewing У школах України скоро пролунає останній дзвоник

Останній дзвоник в Україні у 2024 році знову пройде в умовах війни. Навчальний рік, який стартував 1 вересня 2023 року, закінчиться 28 червня 2024 року. І це не суперечить закону Про повну загальну середню освіту, згідно з яким, закінчення навчального року має бути не пізніше 1 липня.

Проте, враховуючи воєнні дії, Міністерство освіти і науки України ухвалило рішення про можливість школами самостійно визначати графіки канікул для учнів.

У столиці, наприклад, свято останнього дзвоника відбудеться 31 травня, а документи учням Києва видаватимуть у червні.

У Львові графіки літніх канікул у школах відрізняються: вони можуть стартувати 1, 4 10, 17 червня. Тож дати проведення свята останнього дзвоника – також відрізнятимуться.

У більшості шкіл Дніпра, Кіровограда, Луцька, Тернополя і Черкас прощання зі школою відбудеться вже вкінці цього тижня – 31 травня.

Літні канікули в Україні 2024 розпочнуться з 29 червня та триватимуть до 31 серпня 2024 року.

До 28 червня ж може тривати атестація, компенсаторні заняття та інші заходи освітньої програми в закладах освіти, де, приміром, освітній процес часто переривався через обстріли. У деяких містах, наприклад у Харкові, додаткові заняття пропонують також проводити і в серпні.

За матеріалами – Освіта 24

  • Категорія запису:Новини