You are currently viewing Спортивні змагання присвячені Дню фізичної культури та спорту

14 вересня 2023 року на базі Чорнотисянського 33C0 І-III ст. відбулись спортивні змагання серед освітян закладів загальної середньої освіти Ясінянської селищної територіальної громади присвячені Дню фізичної культури та спорту.

Захід розпочався з Державного гімну України та хвилини мовчання вшанування загиблих героїв. Далі з вітальними словами виступили селищний голова Андрій Делятинчук, голова Рахівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Тетяна Студеняк, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Степан Штефуряк, які вручили подяки і грамоти вчителям пенсіонерам, вчителям фізичної культури та спорту. Під час вітального слова селищний голова та керівники навчальних закладів вшанували загиблих героїв біля меморіальної дошки.

 

Всі заклади освіти було поділено жеребкуванням на групи. Команди закладів освіти складались з учнів та педагогічних працівників закладу. Змагання проводились з трьох видів спорту: футболі, волейболі та настільному тенісі.

За результатами змагань та найбільшою кількістю очок командні місця розподілились наступним чином:

– перше місце – Ясінянський 33С0 1-III ст. N°1;

– друге місце – Ясінянський 33С0 1-III ст. N°2;

– третє місце – Лазещинський 33CO I-III ст.

Всіх учасників змагань було нагороджено грамотами, медалями та призами.

Дякуємо всім учасникам змагань за участь, жагу до перемоги та професіоналізм, дякуємо всім хто долучився до організації та проведення даного заходу, дякуємо ЗСУ, що маємо змогу проводити такі заходи.

Слава Україні! Слава ЗСУ!

Тетяна Студеняк, голова Рахівської районної організації

Профспілки  працівників освіти і науки України