You are currently viewing Солідарна підтримка спілчан Херсонщини

Наша небайдужість може врятувати життя. Саме з таким посилом профспілковці освітньої галузі Закарпаття, на чолі з головою обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Тетяною Повханич, у перші дні після підриву росіянами Каховської ГЕС прийняли рішення надати грошову допомогу спілчанам Херсонщини у розмірі 100 тисяч гривень.

Масштаби штучної техногенної катастрофи наразі важко оцінити.  Непоправна шкода флорі й фауні місцевості, знищення врожаю, загроза життю людей і зруйновані будинки – це та реальність, з якою героїчні українці зіштовхуються, відстоюючи свою незалежність та право на самоідентифікацію.

Відрадно, що саме у такий випробувальний і відповідальний час, наперекір усім негараздам, Херсонська обласна організація продовжує підтримувати своїх спілчан. Щира подяка від очільника профспілки освіти Херсонщини Людмили Кучерявої надихає на подальшу самоорганізацію, взаємопідтримку та дружнє ставлення.

Шановні  спілчани!

Херсонська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України від імені усіх спілчан Херсонщини дякує вам за надання допомоги членам профспілки, що опинились в скрутному становищі внаслідок повного або часткового затоплення будинків після підриву Каховської ГЕС.

Стало затишніше і легше, бо на підтримку прийшли друзі.

Тільки разом ми непереможні! Разом ми наближаємо Перемогу.

Голова ХООППОНУ Людмила Кучерява

Пресслужба обласної організації Профспілки

  • Категорія запису:Новини