You are currently viewing Сьогодні – День профспілкової солідарності з Україною та українськими профспілками

24 лютого 2023 року відбудеться День профспілкової солідарності з Україною та українськими профспілками, щоб підтримати українців, відобразити руйнівні наслідки російської агресії для життя працівників, для економічної, соціальної, енергетичної сфер та екологічної ситуації в Україні, вшанувати пам’ять жертв.

День профспілкової солідарності з Україною також покликаний зосередитися на нагальних викликах, з якими стикаються українські профспілки, і побудувати подальші дії солідарності на підтримку українських трудящих та біженців в інших країнах, використовуючи свідчення з України та всього світу.

Захід відбудеться з 13.30 до 15.00 за київським часом у залі 1-го поверху Буднику профспілок у Києві та онлайн — англійською, французькою, російською, іспанською та українською мовами.

Після реєстрації ви отримаєте лист-підтвердження з інформацією про приєднання до зустрічі.

Під час запрошення на онлайн-захід щодо дня профспілкової солідарності з Україною та українськими профспілками Оуен Тюдор, заступник Генерального секретаря Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) та Естер Лінч, Генеральний секретар Європейської конфедерації профспілок (ЄКП) звернулися до спілчан:

«Шановні колеги!

24 лютого 2022 року російські збройні сили вторглися в Україну, порушивши територіальну цілісність України як суверенної та демократичної держави. Це був рік шоку та болю, руйнівних новин та зображень, але також рік мужності та консолідації українського народу та його профспілок, рік солідарності, єдності та підтримки. 

Міжнародний та європейський профспілковий рух надав політичну та гуманітарну підтримку сестрам і братам в Україні та за її межами. Солідарність і мобілізація є ключем до протистояння агресії, порятунку життів і допомоги всім, хто її потребує. Вони стануть ключем до відновлення України як демократичної, суверенної і справедливої країни, яка обрала членство в Європейському Союзі з його верховенством закону, повагою до прав, рівністю і справжнім соціальним діалогом.

Ми організуємо онлайн-захід «День профспілкової солідарності з Україною та українськими профспілками», щоб відобразити руйнівні наслідки російської агресії для життя працівників, а також для економічної, соціальної, енергетичної сфер та екологічної ситуації в Україні, вшанувати пам’ять жертв, а також зосередитися на нагальних викликах, з якими стикаються українські профспілки, і побудувати подальші дії солідарності на підтримку українських працівників та біженців в інших країнах, використовуючи свідчення з України та всього світу».

За матеріалами – ФПУ

  • Категорія запису:Новини