You are currently viewing Понад 100 шкіл у 14 областях України буде відновлено у партнерстві з ООН

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури, Програма розвитку ООН (ПРООН) та Офіс Управління Організації Об’єднаних Націй з обслуговування проєктів (UNOPS) домовилися про спільну діяльність в реалізації двох проєктів відновлення шкіл – ECHO4SCHOOLS-UA та «Відновлення шкіл в Україні».

У рамках цих проєктів, які реалізуються за сприяння Першої Леді Олени Зеленської, планується відремонтувати та модернізувати понад 100 шкіл в 14 областях України.

50 шкіл у 10 областях України відновлять у рамках проєкту «ECHO4SCHOOLS-UA: Ремонт/модернізація шкіл у постраждалих внаслідок війни регіонах».

Вже триває підготовка до тендеру на перші ремонтні роботи. У перспективі планується збільшити цей показник до понад сотні. Його бюджет складає приблизно 14 мільйонів євро.

«Відновлення шкіл в Україні» – це проєкт, який реалізується UNOPS, передбачає проведення поточних ремонтів шкіл в 4 областях: Київській, Сумській, Харківській та Чернігівській областях.

Вже відібрано та узгоджено 54 навчальні заклади, які потребують відновлення. Щодо 8 об’єктів уже триває підготовка документації для проведення тендерних процедур.

Завдяки реалізації проєкту понад 20 000 дітей зможуть почати новий навчальний рік у гідних умовах.

Бюджет складає 20 мільйонів євро.

За матеріалами – Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури

  • Категорія запису:Новини