You are currently viewing Оздоровлення і відпочинок членів профспілки та їх дітей влітку 2023 року

25 травня 2025 року у режимі відеоконференції відбулася нарада голів районних, об’єднаних, міських організацій Профспілки, профкомів закладів вищої освіти з питань оздоровлення і відпочинку членів профспілки та їх дітей влітку 2023 року.

Відкрила нараду Тетяна Повханич – голова обласної організації Профспілки, яка наголосила, що цьогорічний оздоровчий сезон буде акцентовано на оздоровленні та літньому відпочинку дітей та підлітків шкільного віку членів профспілки на базах заміських оздоровчих таборів, адже минулого року цей напрямок оздоровчої програми рішенням президії комітету обласної організації Профспілки було призупинено.

До усіх голів організаційних ланок обласної організації Профспілки була доведена інформація щодо мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, які планують здійснювати діяльність у 2023 році. Важливо, що як і минулоріч, оздоровлення  2023 року через військову агресією російської федерації проти України проводитиметься для членів профспілки та їх дітей виключно на території області з урахуванням обмежувальних заходів.

Згідно узгоджених та підписаних договорів, освітянам-членам профспілки, нададуть свої послуги наступні оздоровчі заклади: ДП клінічний «Синяк (с. Синяк, №1. Мукачівського району), Товариство з обмеженою відповідальністю Санаторій «Поляна» (с. Поляна. Вул. Духновича, 104 Мукачівського району), ДП Санаторій «Шаян» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» (с. Шаян Хустського району) ПРаТ «Укрпрофоздоровниця», Приватне підприємство «Джерело-2» «Санаторій «Орлине гніздо» (м. Виноградів, урочище Виннички, 35),

Наостанок профактив області було проінформовано щодо графіків заїздів, квот на путівки серед членських організацій, механізм оплати та отримання путівок, їх вартість та необхідний пакет документів для оформлення поселення до оздоровниці.

Пресслужба обласної організації Профспілки