You are currently viewing Освітян запрошують долучитися до дослідження перспектив ШІ у шкільній освіті

МАН та Projector Creative & Tech Institute проводять Всеукраїнське дослідження перспектив штучного інтелекту (ШІ) у шкільній освіті. Це опитування — шлях до якісного використання новітніх технологій у розвитку нинішнього та наступних поколінь українців.

Мета дослідження— проаналізувати, наскільки активно в українській шкільній освіті використовують штучний інтелект та його можливості з урахуванням нинішніх суспільно-політичних умов.

Опитування є анонімним щодо навчальних закладів: організатори не просять учасників зазначати назву школи, а лише вказати населений пункт та кількість учнів для якомога точнішого аналізу результатів. Усі інші питання опитування — про ШІ та його застосування в роботі вчителів.

У відповідь на пройдене опитування МАН та Projector надсилають учасникам на пошту приємний бонус на знак підтримки української освіти.

За витрачені 5 хвилин на опитування вчителі можуть отримати два бонуси:

1. Від МАН — безкоштовне відвідування Музею науки й екскурсію від його працівників. Для цього МАН набиратиме групи вчителів;

2. Від Projector — безкоштовний доступ до їхньої бібліотеки, в якій зібрано понад 600 відеоматеріалів на різні теми: від стереотипів у масовій культурі та феномену аніме до використання технологій штучного інтелекту в освітньому процесі.

Тут учасники знайдуть контент, який може стати вам у пригоді під час підготовки до уроків, а також просто цікавий контент для вечірнього перегляду. Проєкт реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України.

За матеріалами Освіторії

  • Категорія запису:Новини