You are currently viewing Останній дзвоник 2023!

Більше року триває повномасштабна війна в Україні, але українські діти продовжують отримувати навчатися і отримувати знання. Як і завжди, наприкінці навчального року для усіх школяриків пролунає останній дзвоник.

Цього року останній дзвінок 2023 року пройде дещо пізніше, ніж зазвичай, а також зміниться його формат проведення.

Lату закінчення навчального року кожен заклад має визначити самостійно, проте останній дзвоник у 2023 році прозвучить пізніше, ніж прийнято, через тривалі відключення світла взимку. Однак, у більшості українських шкіл останні дзвоники пролунають з 26 травня до середини червня.

Навчальний рік 2023-2023 триватиме до 30 червня для 11-класників, і до 1 червня для учнів решти класів. Департаментb освіти радzть вручити випускникам атестати до 21-23 червня, а провести останній дзвоник – у п’ятницю 16 червня.

Залежно від близькості до зони бойових дій, а також від наявності в школі укриття останній дзвоник проведуть наживо чи онлайн. В останньому випадку школярам та батькам дадуть посилання на відеозустріч, де буде проведено останній дзвоник. У призначений час вони зможуть приєднатися до зустрічі та почути від вчителя повчання на наступний навчальний рік чи вітання з випуском для 11-класників.

У живому форматі захід можна організувати в тих школах, які оснащені укриттям. Швидше за все, через воєнний стан свято буде коротким і скромним, без гулянь і салютів. Традиційно на останній дзвоник випускникам вручать атестати. Якщо під час заходу буде оголошено повітряну тривогу, школярі, батьки та вчителі спустяться в укриття.

Щорічні традиційні ходи випускників у 2023 році, як і минулого, будуть скасовані з метою безпеки.

Нагадаємо, що у 2023 році українські випускники замість ЗНО складатимуть НМТ 2023 з двома обов’язковими предметами (українська мова і математика) і третім на вибір.

Щиро бажаємо всім учням літніх канікул під мирним небом України. Випускникам – відмінного старту на дорослому життєвому шляху. А вчителям – гордості і захопленості від успіхів своїх учнів та вихованців!

  • Категорія запису:Новини