You are currently viewing Особливості роботи членських профспілкових організацій в умовах воєнного стану

27 квітня 2023 року в м. Мукачево у приміщенні «Палацу культури і мистецтв» Мукачівської міської ради відбувся черговий пленум комітету Закарпатської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Ключове питання порядку денного про особливості роботи членських профспілкових організацій в умовах воєнного стану, запровадження дистанційного або змішаного режиму роботи, сприяння підвищенню кваліфікаційного рівня педагогічних працівників в нових умовах їх атестації проаналізувала голова обласної організації Профспілки Тетяна Повханич.

В інформації голови облорганізації було послідовно висвітлено роботу профорганізацій в умовах воєнного стану, захисту трудових та соціально-економічних прав спілчан в умовах законодавчих змін,  викликаних воєнним станом. Було детально проаналізовано стан виплати надбавки за престижність педагогічної праці, матеріальної допомоги на оздоровлення педагогічним працівникам, щорічної винагороди у 2022 та інших видів матеріального стимулювання. Акцентувалось на дотриманні норм трудового законодавства при наданні щорічних основних та додаткових відпусток, соціальних відпусток та відпусток без збереження заробітної плати; контролі виборних органів профспілкової організації за недопущенням порушень роботодавцями питань формування  та виплати заробітної плати,  інших пільг і компенсацій, передбачених законодавством. Порушувалося питання режиму роботи закладів освіти в умовах воєнного стану та сприяння підвищенню кваліфікаційного рівня педагогічних працівників  в нових умовах їх атестації.

До обговорення долучилась голова Ужгородської міської організації Профспілки Мирослава Цанько, Рахівської районної організації Тетяна Студеняк та Об’єднаної організації Великоберезнянщини Світлана Сег.

Також було заслухано питання про виконання Зведеного бюджету доходів і витрат Закарпатської обласної організації та її організаційних ланок за 2022 рік.

Того ж дня відбулось і засідання президії комітету обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Було затверджено Програму оздоровлення і відпочинку членів профспілки та їх дітей влітку 2023 року, нове Положення про відрядження, а також проінформовано присутніх щодо нагородження відзнаками ФПУ та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України у 2023 році, зокрема Нагрудним знаком ЦК Профспілки «Профспілковий лідер».

Пресслужба обласної організації Профспілки

 

  • Категорія запису:Новини