You are currently viewing Онлайн семінар завідувачів фінансовими відділами та головних бухгалтерів Профспілки

16 червня 2022 року відбувся онлайн семінар завідувачів фінансовими відділами – головних бухгалтерів обласних, Київської міської організацій Профспілки працівників освіти і науки України.

Спектр питань для розгляду стосувався податкових змін на період воєнного стану.

Відкрив роботу семінару Голова Профспілки Георгій Труханов. У своєму слові він наголосив, що у складних умовах поточної роботи, нам потрібно згуртуватися та оптимально працювати.

Також окреслив вектори діяльності організації. Так, сьогодні основні зусилля Профспілки зараз направлено на правову, фінансову та психологічну підтримку своїх членів. Щодо діяльності фінансових відділів, то важливо виважено провести відпускну кампанію освітян – діяти відповідно до законодавства в умовах воєнного стану і підготуватися до нового навчального року.

Про поточний стан справ та загальний опис ситуації в сфері трудових відносин у час дії воєнного стану розповіла начальник фінансового управління ЦК Профспілки Галина Щавінська.

Продовжила роботу заходу Оксана Тарканій – доктор філософії в галузі економіки, сертифікований аудитор. Спікерка зупинилася на питаннях відпусток, простою, податкових перевірок, оподаткування благодійництва та витрат, пов’язаних із воєнним станом та низці інших.

  • Категорія запису:Uncategorized