You are currently viewing МОН: більшість шкіл готові до опалювального сезону

В Україні завершується підготовка до осінньо-зимового періоду в умовах воєнного стану. Станом на 7 жовтня 2022 року 24 тисячі 388 закладів освіти готові до опалювального сезону – це понад 90% від усіх закладів.

У регіонах, де нині не ведуться активні бойові дії, заклади освіти найближчим часом досягнуть стовідсоткової готовності до зими.

Отже, на 100% готові до опалювального сезону заклади освіти 8 областей: Київська,  Вінницька, Волинська, Івано-Франківська, Рівненська, Полтавська, Тернопільська та Чернівецька.

Що стосується готовності шкіл і дитячих садочків – результати доволі хороші.

Школи (91,5% готовності):

  • на 100% готові – 11 областей (Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Київська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Рівненська, Полтавська, Тернопільська і Чернівецька) та місто Київ;
  • на 90% і більше – 5 областей;
  • не проводилися обстеження в Донецькій, Луганській та Херсонській областях через зрозумілі причини.

Готовність до опалювального сезону дитячих садочків в усіх областях складає 92%. 100% готовність у 13 областях та місті Києві.

Також триває процес облаштування укриттів у закладах освіти.

Нині проведено огляд понад 25 тис. (95%) об’єктів закладів освіти. До освітнього процесу в очній формі за показниками забезпеченості учасників освітнього процесу укриттями готові 16 419 закладів освіти, що становить понад 62,2%.

Що стосується шкіл, то показник знову збільшився. За результатами проведених комісійних обстежень закладів загальної середньої освіти,   укриття є у 69,4 % шкіл.

За матеріалами – МОН

  • Категорія запису:Новини