You are currently viewing Кубок Шевері» вибороли волейболісти з Тернова

19 березня у спортивному залі Дубівського ліцею відбувся  XXІІІ Міжнародний турнір з волейболу серед чоловіків “Кубок Шевері”, присвячений пам’яті  Івана Васильовича Шевері, колишнього вчителя Дубівської ЗОШ, тренера з волейболу.

В урочистому відкритті спортивного свята взяли участь головний організатор події, голова первинної профспілкової організації Закарпатського політехнічного фахового коледжу Віктор Шеверя, селищний голова Денис Каганець, керівництво ліцею та інші шанувальники волейболу.

У турнірі взяли участь ВК “Діброва”, ВК “Терново”, збірна команда з м. Ужгород та волейбольні команди громади – ВК “Калини”,  ВК “Дубове” №1 та ВК “Дубове” №2. На жаль, через об’єктивні причини команди з Румунії не змогли приїхати до Дубового.

Команди змагалися за коловою системою. У підсумку зіграних ігор визначилися переможці.

Так, І місце посіли волейболісти ВК “Терново”, ІІ місце за спортсменами  ВК “Дубове”№1, ІІІ місце – ВК “Калини”.

Переможці та призери турніру нагороджені кубками та медалями. Також відзначено кращих гравців. Нагороди вручав селищний голова Денис Каганець.

Крім іншого, кожна команда отримала від гостей з Ужгорода пам’ятний подарунок – книгу про історію волейболу Закарпаття.

Під час заходу також було проведено збір коштів на підтримку Збройних Сил України. Як повідомили організатори турніру, вдалось зібрати 4240 грн., які буде передано волонтерам на закупку речей першої необхідності для військових.

 

Віктор Шеверя, голова ППО

Закарпатського політехнічного фахового коледжу