You are currently viewing Засідання пленуму та президії комітету Закарпатської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України

21 грудня 2022 року в м. Ужгород відбувся черговий пленум комітету Закарпатської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

На початку роботи, Ярослав Сивохоп, директор Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, в приміщенні якого відбувалося засідання, звернувся до присутніх із
вітальним словом та коротко окреслив інформацію про основні завдання, якими переймається сьогодні даний заклад освіти.

Роботу президії комітету обласної організації Профспілки за період з жовтня 2020 по грудень 2022 року детально висвітлила голова обласної організації Профспілки Тетяна Повханич. У своєму виступі голова облорганізації акцентувала увагу як на основних напрямках роботи президії комітету так і на тих викликах, з якими зіштовхнулась країна і профспілка освітян зокрема, під час повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Також пленум завердив зміни у складі комітету обласної організації Профспілки та його президії, до Зведеного кошторису доходів та видатків на 2022 рік та зведений кошторис доходів та видатків Закарпатської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України на 2023 рік.

Того ж дня відбулось і засідання президії комітету обласної організації Профспілки
працівників освіти і науки України.

Був затверджений План основних заходів комітету обласної організації Профспілки на І півріччя 2023 року, зміни до кошторису доходів і видатків комітету обласної організації Профспілки на 2022 рік та кошторис доходів та витрат комітету обласної організації Профспілки на 2023 рік.
Традиційно були проаналізовані результати передплати профспілкових видань на 2023 рік.

Пресслужба обласної організації Профспілки

  • Категорія запису:Новини