You are currently viewing 2023/2024 навчальний рік: основні дані

За інформацією міністра освіти і науки Оксена Лісового 3 951 000 учнів повертаються до навчання – як у класах, так і в зумі чи гуглмітс.

12 975 шкіл працюватимуть у різних форматах: очно, дистанційно та змішано.

Щодо укриттів, то 84% шкіл мають облаштовані укриття (і лише їх наявність є базовою вимогою для повернення закладу до очного навчання). Також міністр зазначив, що за кошти державної субвенції в 1,5 млрд грн також уже затверджено 281 проєкт для будівництва, реконструкції та капітального ремонту сховищ в областях.

493 шкільні автобуси вже закупили для 18 областей. 165 – доставили у регіони, решта надійде з жовтня і до кінця цього року.

96 і 35 тисяч гаджетів уже отримали вчителі та школярі відповідно. Ще понад 40 тисяч будуть доставлені учням до кінця цього року.

66% – стільки підручників від загальної потреби для 6 класу НУШ надруковано за кошти держбюджету. Для 5 класу за підтримки донорів надрукували українську мову, математику, природничий цикл, польську мову.

Для того, щоб закрити стовідсоткову потребу у підручниках МОН продовжує перемовини з донорськими організаціями та шукає ресурс усередині країни.

  • Категорія запису:Новини